• 751 15 Domaželice u Přerova, Česká republika

O PLASTICO

VÝROBA KONTEJNERŮ

Společnost PLASTICO spol. s r.o. se sídlem v Domaželicích u Přerova byla založena v roce 1990 a v roce 2015 oslavila již 25 let úspěšné existence. Pilíři naší činnosti jsou po celou dobu existence společnosti především vývoj, výroba a prodej ocelových svařovaných kontejnerů, speciálních výměnných nástaveb na nákladní automobily a ocelových konstrukcí.

Naše společnost vyrábí kontejnery a výměnné nástavby vhodné pro naprostou většinu typů a značek nákladních automobilů jako např. Liaz, Avia, Man či Iveco. S použitím materiálu HARDOX vyrábíme superlehké nástavby pro převoz štěrku a písků. Tým techniků a konstruktérů se neustále zabývá vlastním vývojem nových výrobků a zvyšováním užitných vlastností stávajících produktů tak, aby odpovídali požadavkům zákazníků a současnému trendu na trhu. Výrobní program naší společnosti se tak neustále rozšiřuje a doplňuje.

Obchodní aktivity naší společnosti jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly nejen přání tuzemských zákazníků, ale i přání zákazníků ze zahraničí, a to především z Německa, Rakouska a Švýcarska. V průběhu mnohaletého působení na těchto západoevropských trzích došlo k vybudování silné základny obchodních partnerů a prodejců. Důkazem toho je mimo jiné od roku 2007 existující autorizované zastoupení společnosti PLASTICO spol. s r.o. na švýcarském trhu společností IVP Mulden AG.

Společnost PLASTICO si uvědomuje nezbytnost neustálého rozvoje lidských zdrojů, důkazem čehož je i realizace projektu „Rozvoj dovedností zaměstnanců v Plasticu“. Tento projekt je zaměřen na další profesní vzdělávání zaměstnanců, které je nezbytné pro neustálé zvyšování